vrijdag
14:00 - 17:00
Locatie
Atelier "The Work-Shop", Spoorhaag, Houten
Docent: Gregor
Heb je zin in zelfgemaakte knuffels en je eigen zelfgemaakte dierentuin? Hou je van kleine haakprojecten die je eigenlijk overal kan doen en snel af hebt? Wil je je familie en vrienden verrassen met zelfgemaakte knuffels en amigurumis? Dan is deze workshop ideaal voor jou.
Amigurumis zijn kleine zelfgemaakte knuffels, dieren en figuren, die je zelf kan haken. Er zijn zo veel opties en patronen, dat je binnenkort je eerste eigen dierentuin samen hebt. En je kan de technieken van de amigurumis makkelijk overdragen voor grotere knuffels, poppen en meer.
Samen met een kleine groep cursisten leer je de technieken van de amigurumis kennen, maak je je eerste dier in de workshop en neem je meer patronen en ideeën mee naar huis. En je krijgt alle informatie over het toepassen van de technieken voor grotere projecten zoals je eerste grote knuffel.
De workshopprijs is inclusief alle materialen, koffie/thee en iets lekkers.
Dat doen we in de workshop
- Je leert de basistechniek van het haken in rondjes en het meerderen en minderen voor de bijzondere vormgeving
- Je haakt samen in de groep je eerste basis amigurumi en je past direct je nieuwe technieken toe
- Je oefent het vullen en samen haken van de enkele stukken van een amigurumi
- Samen maak je kennis met meer patronen voor amigurumis en knuffels en je leert de patronen te lezen, die je nodig hebt
Dat moet je al kunnen
- Om aan deze workshop deel te kunnen nemen, moet je al de basissteken van het haken kunnen, zoals losse steken, vaste steken en stokjes. Al in een rond gehaakt te hebben is van voordeel, maar niet nodig. Dat leer je in de workshop.
Dat moet je meebrengen
- Voor deze workshop hoef je niets mee te brengen. Als je met je eigen wol en/of je eigen haaknaalden aan de slag wilt gaan, breng deze dan gerust mee.
Dat is je workshopleider

Gregor Falkenhagen is ervaren breier, spinner en haker. Hij heeft een achtergrond als kleermaker en modeontwerper en heeft lang in de kledingindustrie gewerkt. Gregor heeft ook uitgebreide kwalifikaties in stress management en bournout preventie en is een van de oprichters van Men At Wool. Je bent bij Gregor zeker in goede handen.
Wil je eerst meer informatie of wil je deze workshop boeken voor je eigen groep? Neem dan contact op door een e-mail te sturen naar info@menatwool.eu of te bellen naar 06-43234855.
Zo gaat het verder
Wil je meedoen aan de workshop? Super! Boek dan direct een of meerdere plekken in het formulier onder aan deze pagina. Na de betaling heb je direct een vaste plek in de workshop gereserveerd en ontvang je een bevestiging in de email met de workshop data en de locatie van de workshop. Een paar dagen van tevoren ontvang je dan nog een herinnering met de laatste informaties.
Aanmelden
Meld je aan als je al een account hebt.




