Inloopactiviteiten

Inloopactiviteiten van Men At Wool - Gewoon langskomen en meedoen!

Wil je niet direct een workshop volgen? Maar wel creatief bezig zijn en even ontsnappen uit de (digitale) drukke wereld? En in verbinding staan met gelijkgestemden? Kom dan helemaal zonder drempel naar één van onze inloop activiteiten.

In het Breicafé kun je niet alleen breien en haken, want je bent met je weefgetouw, spinnewiel of borduurwerk net zo welkom. Maak even verbinding, drink een kopje thee samen en werk in gezelligheid aan je eigen werkstuk in plaats van alleen thuis. Je bent altijd welkom.

Gezellig spinnen met anderen? Kom naar onze spingroep en laat je inspireren door andere spinners. Wij delen kennis met elkaar, kijken naar nieuwe materialen en hebben een leuke tijd samen met onze favoriete hobby. Heb je zin om mee te doen? Kom dan naar een van onze spinbijeenkomsten.

Breicafé bij The Work-Shop in Houten

Samen doen, wat je anders alleen doet, tot rust komen bij je favoriete hobby, uitwisselen met anderen en nieuwe inspiratie opdoen. Dat doe je het beste in onze breicafe. Haken mag natuurlijk ook altijd.

Deze bijeenkomst organiseren wij samen met stichting The Work-Shop in Houten

Spingroep bij The Work-Shop in Houten

Spinnen is enorm leuk om te doen. Maar nog leuker is het, om het een keer samen te doen. Tijdens de spingroep kom je samen met je diverse spinprojecten, werk je samen aan je favoriete hobby, maak je kennis met andere spinners en spinsters en laat je je inspireren door wat andere mensen doen.

Deze bijeenkomst organiseren wij samen met stichting The Work-Shop in Houten.

Reacties zijn gesloten.